Krajalnice do chleba uzywane

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała kondycję i średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest dosyć popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do cięcia przede wszystkim pozostałego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem prawdopodobnie być stosowany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i stworzone z naprawdę trwałych, prostych w czyszczeniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy fakt tego dania, który zawiera jakąś styczność z żywnością, jest stworzony z punktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz nosił tego faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią produkty do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do ostatniego, by znów służyło "jak nowe".