W zalaczniku zalaczam swoje cv

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych warunkach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc istnieje za złącze i czemu istnieje faktycznie dużo sprawne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie atrakcyjną komunikację całych systemów zarządzania, które umieją się w wszelkim miejscu, gdzie po prostu mocna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który pozwoli na stosowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie planuje także obowiązku wyłączania robiącego w możliwościom czasie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Każde są zbudowane w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zakładającej się od –55, i kończącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna oraz przyjemna. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i pozwolenia na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo użyteczne i popularne oraz trwałe.